NOWOŚĆ! Super Liceum + darmowe kursy online

Zapisz się do liceum w Żaku i korzystaj z oferty kursów online!

21.4.2023

Supernowość w ofercie Żaka. W rekrutacji letniej nasi klienci mogą skorzystać z oferty SuperLiceum. Czym się ono różni od zwykłego LO dla dorosłych? Już tłumaczymy. 


Przede wszystkim jest super! I to nie dlatego, że my tak uważamy. Po prostu oprócz zdobywania średniego zyskujesz darmowy dostęp do pełnej oferty kursów online. I to przez cały cykl trwania umowy. 

Czyli uczysz się w liceum dla dorosłych w Żaku i przy okazji poszerzasz swoje kwalifikacje. Zdobywasz nowe umiejętności. Rozwijasz pasje. Próbujesz nowych rzeczy bez lęku o to, że stracisz pieniądze na wiedzę, z której nigdy nie skorzystasz. Bo zapisując się do SuperLiceum nic nie tracisz, a możesz zyskać supermoce! I to bez eksperymentów naukowych czy radioaktywnych pająków. 

Jak działa SuperLiceum? 


Bardzo prosto! Wierzymy, że nie warto komplikować prostych rzeczy. Ty zapisujesz się do Liceum Żaka. Od września zaczynasz uczęszczać na zajęcia. A od 1 listopada odblokowujesz swoją super moc - czyli kursy za 0 zł. I tak do końca Twojej nauki w Żaku. Nie ma ukrytych kosztów 

Zobacz szczegółowy regulamin promocji    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00