Kształcenie jednoroczne w Kaliszu

Czym jest kształcenie jednoroczne?

Kształcenie jednoroczne to oferta skierowana do osób, które chcą zdobyć wartościowe kwalifikacje w niecały rok. To grupa produktów w ofercie Żaka. która obejmuje 10 miesięczne kursy realizowane w ramach Ośrodków Szkoleniowych Centrum Nauki i Biznesu Żak.

Programy nauczania skonstruowane są tak, aby zapewnić Ci jak najbardziej aktualną i potrzebną na rynku pracy wiedzę. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców na co dzień praktykujących w swoich dziedzinach, ponadto zjazdy organizowane są w weekendy, co stanowi dodatkowy atut dla osób aktywnych zawodowo, które chcą zmienić profesję lub rozwijać swoje pasje i zainteresowania. 

Ukończenie nauki skutkuje uzyskaniem wartościowego dokumentu: Zaświadczenia o ukończeniu kursu, zgodnego z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Kto może zostać słuchaczem?

Na roczne kursy w Żaku może zapisać się każdy chętny po ukończeniu 18 roku życia. Na niektóre szkolenia, np. Agent celny lub Rejestratorka medyczna wymagane jest wykształcenie średnie, jednak nie musisz mieć zdanej matury. Zajęcia na kursach rocznych startują we wrześniu lub w lutym, nie musisz też czekać całego roku, żeby rozpocząć naukę

Jak się zapisać?

Wysatrczy tylko kilka kroków. Wybierz miasto, w którym chcesz się uczyć, kurs i zapisz się online. Możesz także udać się osobiście do najbliższego sekretariatu Żaka i zapisać się stacjonarnie. Wystarczy dowód osobisty! W przypadku wyboru dwóch kursów w ramach kształcenia jednorocznego (Agent celnyRejestratorka medyczna) niezbędne jest dostarczenie do sekretariatu wybranej przez Ciebie placówki Żaka świadectwa ukończenia szkoły średniej. Nie wymagamy od Ciebie posiadania matury!


Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00