Transport i logistyka

Cena:

199 zł /m-c

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Na start – ciekawostka. W raporcie Polskiego Instytutu Transportu Drogowego możemy znaleźć informacje o powierzchni magazynowej w Polsce. W 2008 roku na terenie naszego kraju było 5,1 mln mkw magazynów. W 2019 było to już 16,3 mln mkw. Oznacza to, że w ciągu 10 lat powierzchnia magazynowa w Polsce się POTROIŁA.

Rozwija się transport samochodowy, lotniczy, kolejowy. Do obsługi spedycji potrzeba wykwalifikowanych specjalistów. Na kursie Transport i Logistyka w Żaku zdobędziesz podstawową wiedzę na temat działania spedycji – w Polsce i UE, dzięki czemu łatwiej będzie ci znaleźć pracę w branży. Ponad połowa zajęć to praktyczne ćwiczenia, dyskusje i warsztaty. W Żaku stawiamy na praktykę!

Dla kogo jest kurs logistyczny w Żaku?

Dla każdego kto chce podjąć pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku. Jeżeli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, planujesz skrupulatnie nawet najdrobniejsze detale to ta branża jest dla Ciebie.

Dobrze działający transport i sprawna logistyka są podstawą handlu. Po kursie będziesz przygotowany do organizacji i obsługi procesów transportowych, spedycyjnych i magazynowych. Dodatkowo samodzielnie przygotujesz dokumentację dla procesów transportowych i logistycznych. Kurs w Żaku pomoże Ci postawić pierwsze kroki w branży. Aż 90 godzin zajęć ma charakter praktyczny.

Czego się nauczysz na kursie Transport i logistyka?

Na zajęciach w Żaku dowiesz się, jak planować procesy w magazynie. Dowiesz się jak należy przechowywać i transportować towary oraz dbać o prawidłowy obieg dokumentów w firmie. Nauczysz się organizacji i obliczania kosztów dostaw. Przy nauce procesów magazynowych dowiesz się, jak można je profesjonalnie organizować z wykorzystaniem programu Subiekt.

Na kursie poznasz też zasady monitorowania realizacji przewozu, obsługi skarg i likwidowania szkód powstałych w wyniku transportu Nauczymy cię też jak rozmawiać z klientem i firmami współpracującymi. To wszystko pozwoli Ci podjąć pracę w logistyce.


Na tym kursie uczymy na programie Subiekt od grupy InsERT!

To nowoczesny system sprzedaży opracowany przez lidera w branży oprogramowania specjalistycznego dla firm w Polsce. Subiekt to sprawne narzędzie, które usprawni zarówno obsługę działu handlowego, małego sklepu, magazynu, punktu usługowego itp.

Sam program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dzięki nauce w Żaku zyskujesz możliwość przygotowania się do pracy w branży od razu na programie, z którego korzysta wiele polskich firm.

Efekty kształcenia

Po kursie w Żaku będziesz w stanie:

  • Organizować procesy transportowe i spedycyjne

  • Organizować procesy magazynowe

  • Przygotowywać dokumentację procesów transportowych i logistycznych

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00