Kursy maturalne w ofercie Żaka

3.2.2022

Matura to bez wątpienia jedno z tych wydarzeń, które ma wpływ na nasze dalsze życie. I nie chodzi tu o magiczne wejście w dorosłość. Matura to egzamin, którego dobre wyniki decydują o powodzeniu naszych dalszych planów. Jeżeli planujesz pójść na studia to wyniki matury są dla Ciebie kluczowe! Dlatego też do matury warto się przygotować – i to na najwyższym poziomie.

Jak się przygotować do matury?

Przygotowanie do matury to proces, który zaczynamy już w podstawówce. Wszyscy jak jeden mąż straszą:

„Ten sprawdzian był banalnie prosty – na maturze dopiero zobaczycie, jak wyglądają trudne zadania”.

„Jak tak dalej się będziecie uczyć to nie wróżę Wam sukcesu na maturze”.

Prawda jest zgoła inna ???? Do matury jak do każdego innego egzaminu da się przygotować. Wystarczy otwarty umysł, systematyczność i determinacja. Przygotowanie do matury na ostatnią chwilę może być ciut karkołomne, dlatego rekomendujemy przystąpienie do nauki najwcześniej jak się da. np. dziś!

Jeżeli ze wspomnianą wyżej systematycznością, jesteś trochę na bakier i czujesz, że przyda Ci się powtórka materiału przed egzaminem maturalnym 2022 to zapisz się na jeden z naszych kursów maturalnych. Dzięki spotkaniom online szybko powtórzysz najważniejsze zagadnienia z trzech podstawowych przedmiotów: język angielski, polski, niemiecki i matematyka.

Kurs maturalny online z matematyki

Dla wielu z Was matura z matematyki stanowi największe wyzwanie. Na naszym kursie maturalnym online z matematyki, dzięki której egzamin dojrzałości będzie dla Ciebie jak kaszka z mleczkiem. W Żaku masz do wyboru kurs maturalny z matematyki online na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym.

Kurs maturalny online z polskiego

Na kursie dowiesz się jak prawidłowo interpretować nie tylko zawiłe strofy poezji, ale także zawiłości maturalnych pytań. Nauczymy Cię także tworzenia czytelnych prac pisemnych i poprawnego rozwiązywania arkuszy maturalnych. W Żaku kurs maturalny z języka polskiego jest dostępny na poziomie podstawowym.

Kurs maturalny online z języka angielskiego

Skoro mowę ojczystą masz już opanowaną to z pewnością nie zaszkodzi Ci przedmaturalna powtórka z języka angielskiego. Nieważne na jakim poziomie zdajesz egzamin: w Żaku mamy kursy zarówno dla osób zdających maturę na poziomie podstawowym - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs-maturalny-z-jezyka-angielskiego--online , jak i rozszerzonym - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs-maturalny-z-jezyka-angielskiego-----poziom-rozszerzony-----kurs-online.

Kurs maturalny online z języka niemieckiego

Jeżeli bliżej Ci do Berlina niż do Londynu i swoją przyszłość opierasz na znajomości języka niemieckiego to z pewnością przyda Ci się powtórka maturalna z podstaw języka naszych zachodnich sąsiadów. Wszystkie szczegółowe informacje na temat kursu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym znajdziesz tutaj - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs-maturalny-z-jezyka-niemieckiego---poziom-podstawowy---kurs-online.

Jeżeli szukasz ciekawych porad związanych z maturą 2022 to koniecznie zajrzyj na stronę https://maturzysta.edu.pl.  Znajdziesz tam mnóstwo praktycznych tipów odnośnie egzaminów oraz samego procesu przygotowania do matury. Warto zajrzeć!

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00