• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Zapisz się dziś i odbierz pakiet webinarów w prezencie

Zapisz się dziś i odbierz pakiet webinarów w prezencie

Otwórz się na dodatkową wiedzę!

21.9.2021

Czas na główkowanie dobiegł końca.  Masz jeszcze tylko miesiąc na zapisanie się do Żaka. Wciąż potrzebujesz dodatkowej zachęty? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Przy zapisie do Liceum dla dorosłych otrzymujesz od nas dostęp do cyklu darmowych webinarów. Czego się nauczysz? W trakcie spotkań na żywo dowiesz się m.in. jak znaleźć pracę, jak działać w social mediach oraz jak wzmocnić poczucie własnej wartości.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że do 31 października zapiszesz się do Żaka (w sekretariacie lub online) i… to tyle. Bez zbędnego główkowania dajemy Ci dostęp do webinarów.

Jak znaleźć wymarzoną pracę?

Na webinarze dowiesz się jak powinno wyglądać Twoje CV, aby to właśnie do Ciebie zadzwonili! Dowiesz się także, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej – zarówno tej online lub w formie tradycyjnej. Opowiemy także o sprawdzonych sposobach odpowiadania na trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jak reagować na feedback. Dowiesz się także jakie pytania sam powinieneś zadać w trakcie takiej rozmowy.

Poznaj prawa i obowiązki pracodawcy oraz pracownika

W trakcie webinaru dowiesz się m.in. jakie są prawa oraz obowiązki pracownika ze szczególnym uwzględnieniem spraw najbardziej życiowych. Opowiemy także o załatwianiu codziennych spraw urzędowych takich jak zgłaszanie darowizn, rejestrowanie auta, czy rozliczanie podatków. Nie zabraknie także wyjaśnień w obrębie własnej działalności gospodarczej (szczególnie jej zgłaszania) oraz prawa wyborczego.

Jak wzmocnić poczucie własnej wartości?

Czujesz się niepewnie podczas rozmów z innymi, nie wiesz czy dobrze Cię ocenią? Zastanawiasz się czy dobrze (wy)padniesz podczas prezentacji w szkole? Nie wiesz jak zbudować poczucie własnej wartości? Od dzisiaj nie musisz samodzielnie szukać odpowiedzi na te lub inne pytania. Zapraszam Cię na webinar, na którym dowiesz się:

 • w jaki sposób możesz doceniać siebie;

 • odkrywać swoje mocne strony;

 • nie bać się kontaktów z innymi, gdy masz coś mądrego do powiedzenia, a oni nie rozumieją Ciebie.

Będą warsztaty, filmiki motywacyjne, ćwiczenia i dobra zabawa.

Jak zostać mistrzem Canvy? Poznaj przydatne triki!

Canva to bezpłatny i dynamicznie rozwijający się program do tworzenia ciekawych grafik. Jest darmowy i dostępny online. Canva jest prosta w obsłudze i zawiera wiele ciekawych szablonów, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Uczestnicy webinarium zapoznają się ze sposobem edycji zdjęć, procesem tworzenia plakatu, logo, grafiki na Instagram i Facebook. Poznają także triki i sztuczki ułatwiające projektowanie grafik i przyspieszające pracę w programie Canva.

 

Skuteczne działania na Instagramie

Instagram od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Zastanawiacie się, jak skutecznie wykorzystywać drzemiący w nim potencjał? Podczas webinaru "Skuteczne działania na Instagramie" opowiemy o tym, jak tworzyć spójny profil i angażujący content. Wskażemy także najnowsze trendy i zmiany na platformie. Nie zabraknie także dobrych praktyk i tych, których należy unikać. Jesteście gotowi na dawkę aktualnej i potrzebnej wiedzy? Nie może Was Tutaj zabraknąć!

 

Każdy webinar to trzy godziny wypełnione wiedzą, która pozwoli Ci lepiej odnaleźć się na rynku pracy. Nieważne czy będziesz prowadził własny biznes, czy też rozpoczniesz pracę u kogoś. Dzięki webinarom łatwiej Ci będzie osiągnąć sukces.

Nie główkuj. Nie odkładaj decyzji na potem. Rusz głową i zapisz się do LO!

 

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00