#Głodniwiedzy

Weź udział w wyzwaniu Żaka!

2.6.2021

Uczęszczaj regularnie na zajęcia do Żaka w czerwcu i odblokuj możliwość wzięcia udziału w jednym z 5 webinarów. Po zakończonym webinarze otrzymasz certyfikat Centrum Nauki i Biznesu Żak. Chcesz wziąć udział w naszym wyzwaniu? Pokaż nam, że jesteś #głodnywiedzy

Jak to zrobić?

Wystarczy, że będziesz uczęszczać w czerwcu na zajęcia i osiągniesz frekwencję na poziomie 50% i... to tyle. Odblokujesz dostęp do jednego z 5 webinarów. Zastanawiasz się, co mamy w menu? Oto smakowite propozycje dla #głodnychwiedzy.

Kreatywne zabawy z dzieckiem

Chcesz żeby Twoje dziecko przestało spędzać całe dnie ze smartfonem lub tabletem? W czasie lockdownu nieraz zdarzało ci się włączyć ulubioną kreskówkę/Youtube, aby nie zawracało Ci głowy? Na webinarze Kreatywne zabawy z dzieckiem dowiesz się jak sprawić żeby czas wolny był pełen uśmiechu i kreatywnych rozrywek. Po kilku godzinach wypełnionych dawką pozytywnej energii oraz wiedzą będziesz w stanie zaplanować kreatywne zabawy dla swojego dziecka. Na webinarze opowiemy o sposobach spędzania wolnego czasu: grach sportowych, muzyczno-ruchowych, plastycznych (z uwzględnieniem dzieci w różnym wieku) oraz o sztuce komunikowania się z naszym małym brzdącem. Zostań animatorem czasu wolnego Twojego dziecka.

CZAS TRWANIA: 5 godzin

Poznaj dobre nawyki żywieniowe

Chyba każdy w swoim życiu miał taki moment, kiedy powiedział sobie: „Dość! Od dzisiaj będę się zdrowo odżywiać. Koniec z fast foodami! Żegnaj pizzo!”. Zazwyczaj kończyło się to po dwóch/trzech tygodniach, gdy w akcie desperacji dzwoniliśmy do pizzerii po włoski placek w wersji MegaMax z podwójnymi sosami. Zdrowe nawyki żywieniowe powinno się budować na solidnych fundamentach. Jeżeli naprawdę chcemy coś zmienić to powinniśmy zacząć od poznania nas samych. Naszych motywacji, codziennej rutyny i… mechanizmów psychologicznych, które nami kierują, a większość z nas nie ma świadomości ich istnienia. Webinar Poznaj dobre nawyki żywieniowe ma na celu zaznajomienie Cię z zasadami prawidłowego odżywiania i metodami zmian nawyków żywieniowych. Dowiesz się jak pracować nad motywacją, jak udzielać wsparcia sobie i innym, którzy borykają się z opisanymi wyżej problemami.  Wskażemy potencjalne przyczyny nieprawidłowej masy ciała oraz wskażemy jak można się z nimi zmierzyć (i promować zdrowy styl życia). Gotowi? Do biegu… START!

CZAS TRWANIA: 6 godzin

Jak wyróżnić się w mediach społecznościowych?

Zależy Ci na zwiększeniu liczby lajków pod postami? Chcesz stworzyć profil firmowy, ale nie wiesz za bardzo, jak się do tego zabrać? Webinar Jak wyróżnić się w mediach społecznościowych jest właśnie dla Ciebie! Budowanie swojego wizerunku w social mediach stało się koniecznością. Nieważne czy chcesz budować fanpage dla klientów, czy też prywatny profil na Linkedinie (z myślą o przyszłych rekrutacjach). Na tym webinarze poznasz odpowiedź na pytanie jak wyróżnić się w social mediach.

CZAS TRWANIA: 6 godzin

Jak skutecznie udzielić pierwszej pomocy?

Udzielanie pierwszej pomocy to nasz ustawowy obowiązek. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdzie będzie mógł uratować czyjeś życie. Często ta dodatkowa umiejętność jest mile widziana w CV w trakcie rekrutacji na niektóre stanowiska. Właściwe udzielanie pierwszej pomocy to temat szalenie ważny -  szczególnie w dobie pandemii. Jak udzielać pierwszej pomocy, aby się nie zarazić? Jak prawidłowo przygotować poszkodowanego i zadbać o jego stan aż do przyjazdu służb medycznych.

CZAS TRWANIA:  6 godzin

Stylizacja brwi + Przedłużanie rzęs 1:1 (nagranie)

Dla kosmetyczek ciągłe dokształcanie jest wpisane w zawód. Przy stale rosnącej konkurencji na rynku klient można przyciągnąć jakością usług oraz zróżnicowaniem oferty. Dlatego coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje zabiegi na brwi i rzęsy klientek. Dzięki wiedzy przekazanej w trakcie webinaru dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić te zabiegi. Prowadzący opowie o najczęstszych błędach oraz wskaże sposoby jak ich unikać. Materiał krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces przedłużania rzęs metodą 1:1.

CZAS TRWANIA: 2 godziny

Szczegółowe zasady wyzwania #głodniwiedzy znajdziesz tutaj.

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00