Nowości w ofercie

Nowe kierunki kształcenia jednorocznego

21.5.2021

Nowe kierunki = nowe możliwości. W Żaku wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego też stale urozmaicamy naszą ofertę. W tym tygodniu wprowadziliśmy aż trzy nowe propozycje:

 • Kreowanie wizerunku w sieci

 • Zarządzanie zasobami ludzkimi

 • Własna działalność gospodarcza

Zbuduj swój wizerunek w sieci i nie tylko

Świat powoli zaczyna budzić się po covidovwym marazmie. Rząd odmraża kolejne branże, a firmy zaczynają wracać na rynek. Powstają też nowe firmy, zakładane przez ludzi głodnych sukcesu. Takich jak Ty!

Nowe kierunki w ramach kształcenia jednorocznego - dla kogo?

Nowe kierunki kształcenia jednorocznego to oferta skierowana do klientów indywidualnych, a także dla małych przedsiębiorców oraz dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Współcześnie praktycznie każdy posiada profil w mediach społecznościowych,  na którym świadomie lub nie – kreuje obraz własnej osoby. Widzą go nie tylko jego znajomi, ale także potencjalni klienci, pracodawcy oraz konkurencja. Dlatego niezmiernie ważne jest posiadanie wiedzy na temat dobrych praktyk w kreowaniu wizerunku w sieci. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy potrzebują za to wiedzy na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Osoby zainteresowane pracą w kadrach i szeroko pojętym HR potrzebują gruntownego przeszkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi.  Z przekazywanej wiedzy skorzystają także właściciele firm, którzy chcą lepiej wykorzystać potencjał swoich pracowników lub zacząć budować markę w sieci.

Kreowanie wizerunku w sieci

Pandemia COVID-19 uzmysłowiła wielu osobom, jak istotna jest sztuka autoprezentacji. Praktycznie cała komunikacja odbywała się za pośrednictwem sieci. Nasz wizerunek budujemy więc  w dużej mierze online. Nie tylko na zoomie, ale też  na FB, IG, czy Tik Toku. Na kierunku kreowanie wizerunku w sieci dowiesz się jak dbać o swój obraz w wirtualnym świecie. Tematyka kursu szczególnie powinna zainteresować artystów, grafików, właścicieli sklepów internetowych, małych przedsiębiorców, ale także dla osób chcących profesjonalnie zajmować się wizerunkiem w Internecie: przyszłych marketingowców, specjalistów ds. social media oraz PR-owców.

Czytaj więcej - Kreowanie wizerunku w sieci>>


Zarządzanie zasobami ludzkimi

Po 10 miesiącach nauki na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi zostaniesz specjalistą w odnajdywaniu talentów i efektywnym zarządzaniu pracą zespołów/pracowników. Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi prowadzony w ramach kształcenia jednorocznego dedykowany jest dla menadżerów, dyrektorów i prezesów, którzy chcieliby nauczyć się, jak sprawnie zarządzać swoimi pracownikami. To także gratka dla osób interesujących się tematyką Human Resources wiążących swoją przyszłość z pracą w działach kadr lub działach personalnych.

Czytaj więcej - Zarządzanie zasobami ludzkimi >>

Własna działalność gospodarcza

Wreszcie na swoim! Własna firma to marzenie wielu osób pracujących na etacie lub na umowie zlecenie. Jak skutecznie zarządzać swoim małym przedsiębiorstwem? Jak nie zginąć w gąszczu przepisów? Tego dowiesz się na kierunku własna działalność gospodarcza. Program nauczania dostosowaliśmy do potrzeb przyszłych lub obecnych właścicielach firm/organizacji, którzy chcą dowiedzieć się jak prawidłowo kierować działalnością, aby ta przynosiła zyski.

Czytaj więcej - Własna działalność gospodarcza>>

Powyższe kierunki zostały uruchomione w 81 oddziałach. Pamiętaj, że zapisując się do Żaka na kierunek płatny oraz bezpłatny (np. do szkoły policealnej) zyskujesz prawo do zniżki! Więcej informacji znajdziesz tutaj>>

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00