Jak zaplanować zieleń w ogrodzie?

Skorzystaj z porad Dominika Strzelca – mistrza ogrodowych rewolucji!

11.2.2021

Tworząc projekt ogrodu należy myśleć perspektywicznie. Część nasadzeń rozwija się latami zanim osiągnie swój ostateczny kształt. Wiele roślin wymaga cięcia, właściwego nawożenia, PH gleby oraz towarzystwa. Kwiaty są, jak ludzie – nie wszystkie tolerują się nawzajem.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć dlaczego ukochane hortensje nie wyglądają tak jak na okładce ogrodniczego magazynu lub jaka jest przyczyna marnej kondycji roślin na Twojej rabatce to z pewnością powinieneś zapisać się na szkolenie z Dominikiem Strzelcem. W trakcie serii 5 spotkań dowiesz jak komponować roślinność w ogrodzie, aby uniknąć słabego wzrostu lub chorób.

Dzięki webinarom profesjonalni projektanci ogrodów poznają sprawdzone sposoby łączenia ze sobą roślinności w ogrodzie zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystko to pod okiem Dominika Strzelca najbardziej rozpoznawalnego ogrodnika w Polsce, autora setek ogrodniczych metamorfoz. Chcesz się dowiedzieć jak zaplanować roślinność w ogrodzie? Spotkaj się z mistrzem ogrodnictwa i dowiedz się jak stworzyć ogrodnicze cuda.

Zapisując się na szkolenie z Dominikiem Strzelcem do 21 lutego zyskujesz podwójnie! Po pierwsze masz pewne miejsce na cyklu szkoleń cieszącym się sporym zainteresowaniem! Po drugie oszczędzasz! Do 21 lutego cena szkolenia wynosi 649 zł zamiast 799 zł. Spiesz się liczba miejsc ograniczona!

 Tematyka spotkań:

Rośliny w ogrodzie - najważniejszy element projektu.  Data 7.03 godz. 10:00

Stanowisko: słońce i cień. Data 12.03 godz. 19:00

Woda: nawadnianie, sposoby podlewania. Data 13.03 godz. 10:00

Gleba: rodzaje, uprawa, przygotowanie do sadzenia. Data 14.03 godz. 10:00

Gatunki roślin do każdego ogrodu. Dobór, opis, zasady doboru. Data 20.03 godz. 10:00

Już dziś zapisz się na szkolenie „Jak rozplanować zieleń w ogrodzie”

 

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00