Ogrodowy zawrót głowy

Zapisz się na serię webinarów z Dominikiem Strzelcem!

4.2.2021

Mistrz ogrodowych sztuczek. Wirtuoz sekatora i planista idealny. Oto on – Dominik Strzelec, autor setek ogrodniczych metamorfoz, którego kojarzysz m.in. z telewizyjnej anteny.

Specjalnie na prośbę naszych słuchaczy wracamy z serią webinarów, w trakcie których Dominik Strzelec opowie jak krok po kroku stworzyć ogród marzeń. Szkolenie podzielone zostało na 5 komplementarnych modułów. Każdy z nich dotyczy innego aspektu projektowania ogrodów.

5 modułów = nieskończenie wiele możliwości

Nieważne czy jesteś ogrodnikiem amatorem, profesjonalnym projektantem ogrodów, czy dekoratorem wnętrz, który planuje rozszerzyć swoją działalność. Pakiet 5 webinarów pozwoli Ci na rozwinięcie swojej wiedzy w dziedzinie projektowania ogrodów. Dzięki praktycznym wskazówkom, poradom dotyczącym doboru roślinności będziesz w stanie samodzielnie zaprojektować zieloną przestrzeń, która idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Oferta specjalna

Kupując pakiet 5 webinarów w specjalnej ofercie przedsprzedażowej zapłacisz tylko 649 zł! Cena szkolenia poza promocją wynosi 799 zł. Pospiesz się! Przedsprzedaż trwa tylko do 14 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Proces projektowania ogrodu

Data 26.02. godz. 19:00

Zacznijmy od podstaw. Ten moduł jest poświęcony elementarnej wiedzy na temat projektowania ogrodów. Jeżeli wiesz już co nieco na ten temat to i tak warto zrewidować swoją wiedze w tej materii. Trendy się zmieniają, a projektanci cały czas muszą iść z duchem czasu. W trakcie tego webinaru Dominik Strzelec podzieli się z Tobą swoją wiedzą na temat podstaw projektowania ogrodów, a także opowie o wadach i zaletach zawodu projektanta.

Rozpoznanie terenu-rekonesans. 

Data 27.02. godz. 10:00

Każdy dobry projekt zaczyna się od rekonesansu. Żeby wiedzieć, co i jak zmienić, musisz najpierw właściwie ocenić stan terenu. W trakcie swojego webinaru Dominik Strzelec wyjaśni, w jaki sposób tworzy się prawidłową dokumentację terenową. To właśnie na jej podstawie powstają mistrzowskie projekty. Na szkoleniu poznasz także triki, dzięki którym samodzielnie zaprojektujesz swój ogród idealny. Twoja dokumentacja będzie spełniała najwyższe standardy – dzięki czemu praca we własnym ogrodzie lub w ogrodach Twoich klientów stanie się o wiele prostsza.

Koncepcja zagospodarowania

Data 28.02 godz. 10:00

Masz już sporządzoną dokumentację terenową? Czas brać się do projektowania ogrodu! Pod okiem Dominika Strzelca poznasz zasady tworzenia koncepcji zagospodarowanie przestrzeni. Dowiesz się jakie elementy należy uwzględnić przy projekcie ogrodu oraz jak sprawić żeby wspólnie tworzyły zjawiskową całość. Przestrzeń zewnętrzna, motywy, światło, - dzięki webinarom z Dominikiem Strzelcem będziesz w stanie zaprojektować ogród w każdej przestrzeni.

Projekt prawie gotowy

 Data 05.03 godz. 19:00

Masz już podstawy – teraz czas na szczegóły. Ten moduł poświęcony będzie doprecyzowywaniu szczegółów Twojego projektu. Dominik Strzelec wyjaśni jak prawidłowo zadbać o najdrobniejsze detale, które to często stanowią o finalnym wrażeniu. Po tym szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie stworzyć cały projekt aranżacji ogrodu.

Materiał roślinny

Data 06.03 godz. 10:00

Nie ma mowy o prawdziwym ogrodzie bez prawdziwych roślin! I to właśnie roślinności będzie poświęcony ostatni moduł. W trakcie tego webinaru Dominik Strzelec opowie o zasadach poprawnego doboru roślin. Może być to dla Ciebie zaskoczenie, ale większość roślin ma nie tylko ładnie wyglądać, ale także… no właśnie. Więcej o funkcjonalnym aspekcie zieleni w ogrodzie dowiesz się w trakcie szkolenia.

Coś na wiosenny start sezonu

Brałeś już udział we wcześniejszej edycji szkolenia? Czekasz na inne webinary, które poprowadzi Dominik Strzelec? Obserwuj naszą stronę i śledź profile w mediach społecznościowych ;). Szykujemy coś specjalnego – propozycję idealną na wiosenne prace w ogrodzie!

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00