Chcesz zacząć naukę w szkole Żak?

Nie zwlekaj! Zrób to jeszcze w lutym

27.1.2021

Jednym z wielu plusów rekrutacji w szkole Żak jest możliwość rozpoczęcia nauki dwa razy w roku - w lutym lub we wrześniu. Nie musisz czekać ze zdobywaniem nowych umiejętności przez kilka miesięcy! Już dziś zapoznaj się z ofertą szkoły Żak i wybierz kierunek dopasowany do Twoich potrzeb.

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Nie masz średniego wykształcenia, a potrzebujesz je mieć, żeby rozpocząć pracę w wymarzonym zawodzie? Liceum dla dorosłych to propozycja dla Ciebie. Nauka w trybie zaocznym ułatwia pogodzenie nauki z innymi zobowiązaniami. Nauka w liceum dla dorosłych trwa 2 lub 4 lata w zależności od wykształcenia, które posiadasz. Żeby móc zapisać się do liceum dla dorosłych musisz mieć ukończone 18 lat. Na koniec nauki otrzymasz świadectwo ukończenia szkoły średniej i będziesz mógł podejść do egzaminu maturalnego. Więcej o nauce w liceum dla dorosłych znajdziesz tutaj.

Nauka w szkole policealnej

Bez wątpienia największą zaletą nauki w szkole policealnej jest krótki czas edukacji. Zdobycie wykształcenia zajmie Ci mniej czasu niż np. studia licencjackie. Ile dokładnie? To zależy od wybranego kierunku. Nauka w szkole policealnej może trwać od roku do dwóch lat. Czym się różni nauka w szkole policealnej od studiów? Przede wszystkim dzięki niej zdobędziesz praktyczne umiejętności i wiedzę, dzięki czemu znalezienie pracy na wymarzonym stanowisku nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Aby zapisać się do szkoły policealnej musisz mieć średnie wykształcenie – bez konieczności posiadania zdanej matury. Warto wspomnieć, że nauka na większości kierunków jest całkowicie bezpłatna. Na koniec nauki możesz podejść do egzaminu zawodowego. Najpopularniejsze kierunki w szkole Żak to m.in.: florysta, technik usług kosmetycznych, opiekun osoby starszej, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy oraz technik ochrony fizycznej osób i mienia. Szczegółowe informacje na temat wszystkich kierunków można znaleźć tutaj.

Policealna szkoła medyczna

Szczególnym rodzajem szkoły policealnej jest szkoła medyczna. Dzięki nauce w tej szkole pozyskasz niezbędne kwalifikacje, które pozwolą Ci na podjęcie pracy w branży medycznej – szczególnie w obszarze pielęgnacji i rehabilitacji. Mamy tu na myśli takie zawody jak opiekun medyczny, czy masażysta. Podobnie jak w przypadku tradycyjnej szkoły policealnej, zapisać może się każdy kto posiada średnie wykształcenie (nawet bez zdanej matury). Więcej na temat oferty szkół medycznych dowiesz się tutaj.

Kształcenie jednoroczne

To forma nauczania przeznaczona dla osób, które chcą w szybkim czasie zdobyć nowe umiejętności – w zaledwie 10 miesięcy. Warunek – musisz mieć ukończone 18 lat. Na niektóre kierunki – np. agent celny/rejestratorka medyczna możesz się zapisać jeżeli posiadasz wykształcenie średnie. Kształcenie jednoroczne pozwala Ci zdobyć pożądane na rynku pracy umiejętności – dzięki czemu szybko możesz się przekwalifikować lub uzupełnić wykształcenie. Najpopularniejsze kierunki w ramach kształcenia jednorocznego to m.in.: dekorator wnętrz, aranżacja ogrodów, wizażystka/stylistka, trener personalny z elementami fitness, agent celny, fryzjer damski, grafika komputerowa, konsultant ds. dietetyki, instruktor ds. terapii uzależnień, manikiurzystka, masaż z elementami SPA, rachunkowość i finanse, rejestratorka medyczna oraz transport i logistyka.

Kursy stacjonarne i online

Jak w zaledwie kilkanaście/kilkadziesiąt godzin zdobyć nową umiejętność? Wystarczy zapisać się na odpowiedni kurs w szkole Żak. Nie ma szybszej metody zdobywania nowych umiejętności. Bogata oferta kursów pozwala na zdobycie wiedzy w wybranej specjalizacji. Dzięki temu w łatwy sposób możesz pokierować swoim dalszym rozwojem. Z ofertą kursów stacjonarnych możesz się zapoznać klikając tutaj. Natomiast wszystkie kursy online prowadzone w naszej szkole znajdziesz w tym miejscu.

Zapisz się bez wychodzenia z domu!

Nie ważne czy chcesz się zapisać do szkoły policealnej, na kurs online, czy też na kierunek w ramach kształcenia jednorocznego. Pamiętaj, że do szkoły Żak możesz się zapisać online – bez wychodzenia z domu wystarczy wejść na naszą stronę.

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00