Zapisz się do nas! Nauka w Żaku popłaca

Już dziś skorzystaj z atrakcyjnych promocji

20.1.2021

Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności i zawodowe kwalifikacje, a przy tym nie wydać wszystkich oszczędności? Trafiłeś w dobre miejsce! W szkole Żak nagradzamy tych, którzy chcą zdobywać wiedzę i to w dużych dawkach.

Dlatego przygotowaliśmy kilka rabatów, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie decyzji – jak w mądry sposób łączyć kursy i szkolenia, tak aby nie przepłacać. Gotowy?

My się chyba znamy – 10% lub 20% rabatu

Doceniamy tych, którzy do nas wracają. Dla naszych absolwentów szkół policealnych szkół medycznych i kierunków w ramach kształcenia jednorocznego przygotowaliśmy rabat 20%. Jeżeli jesteś absolwentem kursu online lub kursu stacjonarnego to Twój rabat wynosi 10%. Cieszymy się, że chcesz się dalej rozwijać i życzymy Ci powodzenia! O szczegółowe warunki promocji możesz zapytać w sekretariacie Twojej szkoły.

Łącz kierunki zgarniaj bonusy! Rabat 25%

Jeżeli chcesz zyskać pewny zawód w rok lub dwa lata to powinieneś się zapisać do szkoły policealnej. Koniecznie nie zwalniaj tempa! Już w trakcie nauki na kierunku w szkole policealnej zacznij zdobywać dodatkowe umiejętności zapisując się na kierunek w ramach kształcenia jednorocznego. Dzięki temu Twoje szanse na rynku pracy znacząco wzrosną.  Jeżeli od razu zapiszesz się na dwa kierunki zyskasz rabat w wysokości 25%.

O szczegółowe warunki promocji możesz zapytać w sekretariacie Twojej szkoły.

 

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00