O szkole Żak w Kaliszu

Szkoła Żak Kalisz jest miejscem, do którego mogą zgłosić się wszystkie osoby, chcące lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy. Kształcenie jednoroczne odbywa się tu na kierunkach: dekorator wnętrz, konsultant ds. dietetyki, rejestratorka medyczna, wizażystka/stylistka, trener personalny z elementami fitness, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, agent celny, manikiurzystka, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

W ramach nauki w szkole policealnej istnieje możliwość wyboru spośród następujących kierunków kształcenia: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych i technik informatyk. Ponadto, osoby zainteresowane rozwojem wiedzy i kompetencji w zawodach medycznych, mogą rozpocząć edukację na kierunku opiekun medyczny lub technik masażysta.

Oddział szkoły Żak w Kaliszu bierze udział w wielu inicjatywach społecznych. Wśród tych najważniejszych znalazła się impreza pod nazwą „Szafka niespodzianka” zorganizowana na terenie miejscowego aquaparku. Kaliska szkoła brała udział w koncercie pod tytułem „Siła muzyki radia Zet”, w ten sposób promując ofertę edukacyjną szkoły i docierając z informacją do szerokiego grona osób zainteresowanych. Słuchaczki szkoły Żak zaangażowały się również w akcję układania kwiatowych wiązanek na 1 listopada.
Szkoła policealna Żak w Kaliszu istnieje od 2003 roku. Placówka znajduje się przy ulicy Chopina 26-28. W dni powszechnie sekretariat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 17.00. W  soboty od godziny 8.00 do 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.