Kierunek niedostępny

Masaż z elementami SPA

Kierunek: Masaż z elementami SPA jest aktualnie NIEDOSTĘPNY.
Mamy dla Ciebie inne, ciekawe propozycje:


Szczegóły kierunku

Z błyskiem w oku słuchasz o sukcesach sławnych sportowców? Na pewno wiesz, że za ich powodzeniem stoi cały sztab specjalistów, którzy dbają nie tylko o ich odpowiedni trening czy odżywianie, ale też o właściwą regenerację. W takim zespole nie może zabraknąć odpowiednio wykwalifikowanego masażysty, który zadba o ciało sportowca zarówno w przypadku kontuzji i przeciążeń, jak i na co dzień jako element strategii utrzymania formy. Jeśli imponuje Ci właśnie taka praca, kurs masażu z elementami SPA jest dla Ciebie świetnym pomysłem na start kariery.

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w branży kosmetycznej, sportowej czy medycznej i chcesz poszerzyć swoje portfolio o nowe umiejętności? A może dopiero wchodzisz na rynek pracy bądź myślisz o przebranżowieniu? Jeżeli Twoim celem jest praca w gabinetach masażu czy salonach SPA, zapisz się na kurs. Zdecydowanym plusem będzie, jeżeli cenisz sobie indywidualną pracę z jednym człowiekiem, a do tego nie masz oporów w nawiązywaniu kontaktów z klientami. 

Czego nauczysz się na kursie masażu z elementami SPA w Żaku?

Po ukończeniu kursu temat masażu nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic! Zaczniesz od poznania wskazań i przeciwwskazań do przeprowadzania konkretnych zabiegów - tak, aby Twoi klienci byli zawsze odpowiednio zaopiekowani. Poszerzysz swoją wiedzę z zakresu anatomii człowieka - dogłębnie przeanalizujesz każdą kosteczkę i mięsień, aby dotrzeć do sedna problemu pacjenta. Zgłębisz podstawy psychologii, aby jeszcze lepiej móc budować relacje z klientami. Dowiesz się też więcej o prowadzeniu działalności gospodarczej, aby odważnie wystartować z własnym biznesem.

Kim możesz zostać po nauce na kursie masażu z elementami SPA w Żaku?

Po ukończonym kursie możesz poszukiwać pracy w salonach masażu, salonach odnowy biologicznej, ośrodkach SPA. Zatrudnienie możesz znaleźć także w klinikach, sanatoriach czy klubach fitness. Interesujące zlecenia mogą czekać na Ciebie też w klubach i drużynach sportowych. Zawsze możesz również otworzyć własną praktykę i spróbować swoich sił, otwierając działalność gospodarczą.


{column}

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu masażu z elementami SPA będziesz znać:

  • Teorię masażu

  • Podstawy działalności gospodarczej (podstawy przedsiębiorczości)

  • Podstawy anatomii, fizjologii i fizjopatologii

  • Podstawy psychologii i socjologii (trening umiejętności interpersonalnych)

  • Zasady przeprowadzania masażu relaksacyjnego SPA


Wymagania zapisowe na kurs masażu z elementami SPA

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


r

Tryb nauczania

Zaoczny

#

Czas trwania

160 godzin 10 miesięcy

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z rozporządzeniem MEN oraz certyfikat


11

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00