Szkoła dla każdej MAMY!

25.5.2016

Drogie Mamy! Już wkrótce wasze święto!

Codziennie każda z Was odgrywa mnóstwo różnych ról, w których 100% siebie oddaje innym: swoim dzieciom, mężom, współpracownikom.

Nadszedł czas na to, by każda z Was zrobiła w końcu w pełni coś tylko dla siebie! :)

Zapraszamy Was na zajęcia, na których nie tylko w krótkim czasie podniesiecie swoje kwalifikacje i zdobędziecie nowe umiejętności, ale również będziecie miały okazję poznać siebie nawzajem i świetnie spędzić czas w gronie "super Babeczek"! ;)

Wiemy, że jesteście zapracowane i macie dużo na głowie, dlatego zajęcia u nas odbywają się tylko w weekendy.

Wiemy, jak trudno jest wygrać w totka i że pieniądze nie rosną na drzewie, dlatego oferujemy całkowicie bezpłatne kierunki z gwarancją na piśmie braku jakichkolwiek opłat, a czesne na kierunkach płatnych obniżymy dla Was o 30% (pomimo, że i tak mamy najniższe ceny w Kaliszu :)

Zainteresowane? :)

Zapraszamy na kierunki takie jak Administracja, Florystyka, Trener Personalny, Asystent Nauczyciela Przedszkola i wiele, wiele innych!

Zdecydowane? :)

Rezerwujcie miejsca przez formularz zgłoszeniowy:

zak.edu.pl/formularz

Uwaga z okazji Dnia MAMY rozdajemy bilety do kina! Tylko do 28 maja! Spieszcie się! Liczba biletów ograniczona!