PRAKTYKA OBSERWACYJNA SPECJALIZACJE PŁATNE

10h

20h

30h

Słuchacze  zobowiązani są do złożenia kompletu dokumentacji w postaci:  umowy   wraz z potwierdzeniem odbycia praktyki obserwacyjnej.

PRAKTYKA OBSERWACYJNA:

- polega na obserwowaniu działań w miejscu wykonywania praktyk,- celem praktyk jest zapoznanie się słuchacza ze środowiskiem pracy w zawodzie,   w którym się kształci, a nie wykorzystanie wiedzy w działaniu praktycznym,- słuchacz samodzielnie znajduje miejsce wykonania praktyk (zakład państwowym lub prywatny)- nie ma dziennika praktyk, jest tylko potwierdzenie o zrealizowaniu praktyk (wzór do pobrania poniżej)- umowa o praktykę według wzoru ze szkoły policealnej bezpłatnej (wzór do pobrania poniżej)- słuchacze wykonujący praktykę są objęci ubezpieczeniem nnw- praktyki można wykonywać w rozbiciu na semestry, lub w całości w sem I lub II.

__________________________________________________________

!! PLIKI DO POBRANIA!!