Średnie wykształcenie po Zasadniczej Szkole Zawodowej

31.8.2017

Czy wiesz, że po ukończeniu Zasadniczej Szkoły Zawodowej możesz zdobyć średnie wykształcenie  już w dwa lata?

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak to szkoła zaoczna – możesz więc pracować i zdobywać wykształcenie średnie bez radykalnych zmian w swoim trybie życia. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską i bezpłatnie.

W naszym liceum prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy podstaw przedsiębiorczości. Nauczysz się również języka obcego.

Kończąc naukę będziesz mógł przystąpić do matury i otrzymać świadectwo dojrzałości, a jeśli będziesz chciał kontynuować z nami edukacyjną przygodę i zdobyć konkretne umiejętności, czeka na Ciebie ponad 90 kierunków pożądanych na rynku pracy.

Pamiętaj, że możesz zapisać się do naszej szkoły nie wychodząc z domu.

www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online